The town of Rovinj Apartments garden and entrance Bosko apartments house Luxury ships arriving in Rovinj Holiday house garden
The town of Rovinj
Apartments garden & entrance
Bos-Ko Apartments house
Luxury ship arriving in Rovinj
Holiday house garden

Byty k pronájmu bos-ko Rovinj | dovolená Chorvatsko, aby vyhovoval všem rozpočty

Apartmány v Chorvatsku, Rovinj

Minimalny czas pobytu to zazwyczaj 7 dni. Następnie jest codziennie rozszerzenie bez opłat jest możliwe. Czy należy w zajętości (patrz harmonogram rezerwacji w "Cena plan" Kalendarz), luka pojedynczych dni urlopu, zapraszamy do rezerwy te dni. W tym celu, w przeliczeniu bez dodatkowych kosztów!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz oczywiście zachęcamy do kontaktu z na

Bos-Ko apartmánů Vám nabízí:

čtyři a šest studio apartmány pro 2 až 6 osob.

poplatek je účtován za apartmán bez ohledu na počet osob (možnost přistýlky pro děti zdarma)

V ceně je již zahrnuta klimatizace, ložní prádlo a ložní (Zobrazit studio, I, D, E, a apartmánů: C, A, B).

bezplatné používání fax, digitální televize. Bezdrátové připojení k internetu (vlastní notebook, je doporučeno).

volné použití pračky.

 

přistýlka pro děti do 12 let jsou zdarma!

 

Výhody v první minutě rezervace jsou Thet si můžete vybrat sami, pokud chcete přijet, můžete si vybrat více dat a byty více z nich jsou zdarma. Můžete navštívit Ceník stránky a zkontrolujte, zda jsou k dispozici apartmány.

       Last minute rezervace je levnější, protože neplatíte nic navíc za krátkou dobu pobytu na 1,2,3 nebo 4 dny, můžete si celý svobodný zbývající období.

Pouze 586 km od Mnichova, 590 z Vídně a 100 z Terstu, na vás čeká, je jedním z nejromantičtějších a turistických měst na pobřeží Jaderského moře - Rovinj. Je to město umělců a básníků, město s vlastní duší, s klasickou architekturou, historií a kulturou.

Rovinj Apartments Rovinj Istria Rovinj Accommodation Rovinj Croatia

The town of Rovinj

Vítejte na našich webových stránkách a zveme vás k návštěvě Rovinj - ". chorvatské Saint Tropez" krásné město na Jadranu, tzv. turisty, Mé jméno je Bosko Kovacevic. Já a moje žena Dragana již pracují v oblasti cestovního ruchu na mnoho let a máme za sebou mnoho zkušeností při jednání s hosty, kterým jsme zcela soucitný a tolerantní. Pořádáme řadu let doma, mnoho Poláků, přátelé se mnoho rodin z polštiny, které jsou neustále Souborné spolu s dětmi. Jeden z těchto polských rodin dát už ani před naší byty, jejich "přátelství stromu." Vážíme si toho, protože polští hosté se blížil s maximální péčí a obětavostí. Víme, že všechna zajímavá místa v Rovinj, rádi vaše oprowadzimy po nich. Vždycky jsem si poradit a pomoci. I když jsme již pěkné polsky. Mluvíme také německy a anglicky.

Bosko and Dragana Kovacevic in Rovinj

My wife Dragana and I

Opravdu stojí za to na nás přijít. Rovinj v průběhu roku má největší počet slunečných dnů (!!!), s přihlédnutím ke všem městům, které hraničí na severu Jadranu. To je pravou oázou klidu, kde lidé nevědí, co to je spěchu a stresu. Rovinj je také město malířů a básníků, s krásnou starou architekturu, což svědčí o její bouřlivé minulosti a bohatou kulturou. Neporušené masové turistiky Rovinj, je samo o sobě něco divokého a přirozené. To je také městem lásky. Mnoho turistů - včetně našich přátel z polské, přežil nádherné chvíle, která sem po mnoho let se zmínit.

Rock climbing in Rovinj near the sea

Rock climbing near the sea

Rovinj leží na chorvatský poloostrov Istrie, je obýván o 12 tis. lidí. Má velmi výhodná poloha, protože polský může dosáhnout dokonce až zde v jednom dni, pohybující se velkou dálnice přes Německo a Rakousko, a také v České republice niezlymi silnicích. Toto malé, romantické městečko, vždy velmi přátelská s polskými turisty, j e jedním z nejnavštěvovanějších míst na pobřeží Jaderského moře. Má nádherný klima - léta jsou téměř suché, od května do října můžete získat zde plavat v teplé, křišťálově čisté moře a užívat si vodních sportů. Tam jsou také výborné podmínky pro potápění - podvodní dobrodružství nadšenci nabízí jeho pomoc, odborné péče a dokonce - v případě potřeby - loď, která vyplula na moře. Jsme blízko tenisové kurty, golf, a mnoho dalších možností pro sportovní aktivity. Zásoby mohou jít na zajímavé výlety - návštěva amfiteátru římského v Pule, a také plavat moderní loď pro výlet do Terstu, s nebo v blízkosti Benátek. Nakonec - máme nádherný, zdravý, jižní kuchyně. Pro milovníky nočního šílenství čekají hospod, diskoték, klubů mládeže. Doporučujeme vám dobré restaurace, víme, kde koupit nejlevnější čerstvých ryb, pronájem lodí a závěrečných prací.

More then 40km of bike routes

More then 40km of bike routes

Náš dům se nachází jen pár minut od moře. Také můžete využít jak klasické, dobře známo, že jste z výše uvedených vaše světlo Baltic Beach posypané štěrkem (Tato nabídka je určena především pro malé děti), ale také nádherné skalnaté pláže, kde si každý může najít pro sebe na bezpečném místě pro slunění a koupání. Máme pláže pro rodiny s dětmi a pro samotáře. Také neměl nikoho překvapit nudistů, který v Rovinj je hodně a jsou vždy vítány. Stručně řečeno, máme nabídku pro každého. Kdy budeme muset ukázat to nejlepší místo pro slunění a oprowadzimy do okolí. V blízkosti našeho domu jsou cyklistické stezky, jejíž délka je ... více než 40 km. Vedou podél pobřeží Punta Corente nádherný park, který je chloubou města Rovinj. Půjčovna od nás dostanete - jízdní u moře! - Do centra města. Kola si lze pronajmout pro nás málo peněz. Mimochodem, všechno je levnější v Polsku než v jiných turistických středisek na Jadranu nebo na pobřeží Středozemního moře. Srpna již přesvědčeni o našich stálých hostů. V našem domě si hosté mohou vychutnat grilování. Apartmány mají dobře vybavené kuchyně s lednicí, koupelnou a všude jsou dobře-zařízené pokoje a ložnice. Stravování je možné jíst venku, na terasách, které jsou vybavené apartmány. K dispozici je telefon, fax, internet a satelitní TV. Nedaleko je supermarket, kde si můžete koupit základní zboží. Opět, zvu vás na naši pohostinnost. Bosko Kovacevic s rodinou.

Rovinj nejvíce fotografovaných město na Balkáně
Rovinj upozorňuje občany a mnoha turisty a návštěvníky malebnými úzkými uličkami, starými budovami a výraznou architekturou, a v těchto dnech, a oficiálně obdržel "titul" nejvíce fotografovaných město na Balkáně, a tak kromě hrstky z nejzajímavějších měst na světě.
Tento vyhledávaný titul byl díky službám, jako Panoramio, Google Maps a Google Earth vyhrála - portál Sightsmap má všechny fotografie společně na informace geolokace, a zjistil, že město St Eufemie nejvíce fotografovaných centra na Balkáně.
Tato zpráva potěšila místní obyvatele, ale od té doby jsme měli možnost se přesvědčit nepřekvapuje. Na počest hlavních měst na světě, které mají být uvedeny na "uslikavan", jak se očekávalo, Big Apple - New York. Na počet "kliknutí" na bázi návštěvníci portálu Sightsmap samozřejmě přednost panoramatický výhled na Rovinj na fotky!