The town of Rovinj Apartments garden and entrance Bosko apartments house Luxury ships arriving in Rovinj Holiday house garden
The town of Rovinj
Apartments garden & entrance
Bos-Ko Apartments house
Luxury ship arriving in Rovinj
Holiday house garden

Квартири в Хорватії, Ровінь

Мінімальний термін перебування, як правило, 7 днів. Тоді є щоденний розширення без пред'явлення звинувачення можна. Чи повинні бути в зайнятості (див. графік бронювання в розділі "Ціна плану" Календар), розрив окремих вихідних, ви можете зарезервувати в ці дні. Для цього, розраховується як без додаткової плати!

Якщо у вас виникли питання, ви можете, звичайно, не соромтеся зв'язатися з нами!

 

Оренда квартир BOS-ко Ровінь | Хорватія свята з урахуванням всіх бюджетів

Квартири в Хорватія, Ровінь


БОС-ко квартир пропонуємо вам: Чотири студії і шість квартир 2 до 6 осіб!
В ціну вже включені кондиціонер, постільна білизна і додаткової ліжком (Див. студії, I, D, E, і квартири: С, А, В)
Безкоштовне користування факсом, цифрове телебачення. Інтернет (WLAN рекомендуємо Вам привезти свій ноутбук)
Безкоштовне користування пральною машиною!

додаткове ліжко для дітей до 12 років БЕЗКОШТОВНО!

 

    Переваги від першої хвилини бронюванню Тхет ви можете вибрати самостійно, коли ви хочете приїхати, ви можете вибрати більш дат і квартири, як кілька з них є безкоштовними. Ви можете відвідати сторінку прайс-лист і перевірка вільних квартир.

    Бронювання в останній момент дешевше, тому що ви не платите нічого зайвого за короткий період перебування 1,2,3 або 4 дня, Ви можете замовити весь вільний залишок періоду.

Ровінь є одним з найкрасивіших міст Хорватії і всього Адріатічеського узбережжя. Слов'яни – хорвати з'явилися тут ще в VII сторіччі.

Rovinj Apartments Rovinj Istria Rovinj Accommodation Rovinj Croatia

The town of Rovinj

Колись наше місто розташовувалося на маленькому острівці поряд з суш і здавалося із сторони будинком з величезною кількістю димарів. Вінчала всю цю споруду прекрасна Церква Святий Еуфімії.

Ровінь – це місто поетів і художників, райський кут Середземномор’я (Венера середземноморської архітектури).

Bosko and Dragana Kovacevic in Rovinj

My wife Dragana and I

Архіпелаг Ровіня і його околиць не є «зіпсований» масовим туризмом і знаходитися під захистом ЮНЕСКО; це прекрасний дар природи – 50 км різноманітного узбережжя (бухти, піщані мілини, миси, 22 острів більше і зовсім крихітні), тому кожний зможе тут знайти містечко по своєму смаку, щоб відпочити, загорати і купувати. А 40 км спеціально пристосованих велосипедних доріжок ведуть Вас від наших аппартаментив через сосновий бір куди тільки побажаєте!

В 500 м від нашого будинку (аппартаментив) знаходиться прекрасна бухта з піщаним пляжем, що особливо добре для дітей і тих, хто не уміє плавати. Поряд розташована бухта «Шкараба», ніколи улюблене місце відпочинку російських студентів, а потім - «Zlatni rt» («Золотий мис»),- природний лісопарк, ідеальне місце для прогулянок і купання, і одночасно – гордість Ровіня.

Rock climbing in Rovinj near the sea

Rock climbing near the sea

Ровінь розташований на 45й паралелі географічної широти, найсприятливішої для людини; знаходиться на другому місці після острова Хвар по кількості сонячного годинника в році (2400 ч); в Ровіне найтепліше море на північному побережжі Адріатики (середня температура моря з травня по листопад - біля 24°С), вже в квітні Ви можете не тільки побачити тих, що купаються, але і приєднатися до них!

Завдяки достатку соснових борів Ровінь є відомим курортом (свого часу тут відпочивали знатні персони з Рима, Венеції і Австро - Угорщини), в 1890г. тут побудована знаменита ортопедична лікарня. А лікувальним морським повітрям Ви можете насолоджуватися, відкривши вікно!

More then 40km of bike routes

More then 40km of bike routes

На жаль, в даний час іншу інформацію, стосуватися Ровіня і резервування аппартаментоив, Ви можете переглянути на нашій сторінці на англійській, німецькій, італійській і голландській мовах. Сподіваємося, це не складе для Вас особливої праці, а як допомога пропонуємо Вам декілька порад і небагато інформації про наші правила:

1. Фотографії Ровіня і його околиць Ви можете переглянути за допомогою фото галереї (внизу головної сторінки).

2. Цінник і план аппартаментив Ви зможете подивитися, кликнувши відповідну ікону у верхньому лівому кутку головної сторінки. Ціни вказані в Євро з розрахунку ціна аппартамента в доби. Також Ви можете проглянути докладні фотографії кожного з пропонованих аппартаментив.

3. На сторінці з цінами (вгорі) Ви можете ознайомитися з таблицею, що містить інформацію про вільні і зайнятих аппартаментив в періоди, що цікавлять вас (ця інформація постійно міняється).

4. Якщо вибрані Вами аппартаменти вільні в період, що цікавить Вас, просимо Вас направити нам лист по електронній пошті з вказівкою цікавить Вас аппартаментив, точної дати перебування («від... до...») і контактною інформацією.

5. Ми негайно відповімо на Ваш лист. Також на підставі Вашого листа, буде виписаний рахунок і, як підтвердження резервації вибраного Вами апартаменту, ми попросимо Вас сплатити певний відсоток від суми виставленого рахунку, як правило - 20-30% (так звана «акконтация»).

6. З моменту надходження суми акконтаціи на наш рахунок Вам буде направлено запрошення (гарантійний лист), що є підставою для в'їзду в Хорватію.

7. Ми забезпечимо Вам зустріч і проводи в аеропорту р. Пулу, трансфер до Ровіня, а також допомога в будь-якій ситуації.

The green garden with palms under the apartments

Bos-Ko apartments garden

На закінчення хочемо сказати, що я і моя дружина багато років є зайнятий в туризмі володіємо всіма необхідними знаннями і досвідом, тому в будь-якій ситуації Ви не залишитеся одні і на кожне Ваше питання ми зможемо знайти відповідь: від оренди велосипеда, мотоцикла, автомобіля (Renta car) і невеликого човна до прогулянок на катері, яхті (за наявності дозволу на управління), а також огляд панорами Ровіня (іншого міста, острова по вибору) на невеликому літаку.

Ми також пропонуємо:

1) Спорт: теніс, школа тенісу, гольф, free climbing (лазіння по стінах), водні види спорту, школа дайвинга (7 днів), водяні гори для дітей, здача екзамену з керування моторними човнами (7 днів), водні лижі, парафлайт і мн. інше.

2) Екскурсії: до Венеції, на Плітвіцкие озера (240 км); до Словенії – «Постойнськая яма» (підземні печери),- за наявності словенської візи.

З нетерпінням чекаємо Вашого приїзду і раді відповісти на питання, що все цікавлять Вас. Просимо Вас писати нам на англійській, німецькій або італійській мові (по можливості).

Ровинь самых фотографируемых город на Балканах
Ровинь обращает внимание граждан и многочисленных туристов и гостей живописным узким улочкам, старых зданий и самобытной архитектурой, и в эти дни, и официально получил "титул" наиболее часто фотографируемых город на Балканах, и, таким образом, в дополнение к горстке наиболее интересные города в мире.
Это желанный титул именно благодаря таким услугам, как Panoramio, Google Maps и Google Earth выиграл - Портал Sightsmap имеет больше фотографий вместе на информации о геолокации, и узнали, что город Св. Евфимия наиболее часто фотографируемых города на Балканах.
Эта новость порадовала местных жителей, но так как у нас была возможность, чтобы убедить их не удивлен. В честь главных городов в мире, чтобы быть предоставлена ​​"uslikavan", как и ожидалось, Большое Яблоко - Нью-Йорк. Исходя из количества «щелчков», посетители портала Sightsmap очевидно предпочитают панорамный вид Ровинь на фото!

 

  Хорватія свята з урахуванням всіх бюджетів | Оренда квартир BOS-ко в Ровінь Квартири Істрія | Невеликий середньовічний місто Ровінь, Відпочинок і тури в Ровінь | Квартири Істрія, екскурсії по Хорватії, тури в Ровінь, відпочинок в Ровінь в Хорватії | Відпочинок в Ровінь Хорватія | Оренда квартир BOS-ко Ровінь | Квартири в Ровінь, відпочинок в Ровінь | Тури в Ровінь | Відпочинок в Ровінь в Хорватія |тури відпочинок в Хорватіі Невеликий середньовічний місто Ровінь Квартири Істрія.